Kredito istorija

Kiekvienam kreditoriui yra labai svarbi į jį besikreipiančio žmogaus asmeninė kredito istorija. Jei anuomet paskolos būdavo suteikiamos bene kiekvienam dėl jų besikreipusiam asmeniui. Nepaisant to, koks būdavo jo mokumas, tai šiandieninė situacija finansinių paslaugų rinkoje yra visiškai pasikeitusi.

Nei vienas kreditorius neturi teisės suteikti paskolą žmogui, prieš tai atidžiai neįvertinus jo kredito istorijos. Trumpiau tariant, kaskart prieš pateikiant atsakymą vartotojui yra įvertinamas ir jo mokumas. Jei žmogus, kuris nori gauti paskolą, neatitinka bent vienos iš kreditorių taikomų sąlygų, jis negali gauti paskolos.

Todėl jei jūs galvojate apie kreipimąsi į kreditorius ir svarstote, kokios yra jūsų galimybės gauti paskolą. Galite užpildyti paskolos paraišką. Bet kurių jūsų pasirinktų kreditorių tinklalapyje. Tokiu būdu sužinodami, koks yra jūsų tikrasis mokumas ir ar jūs atitinkate kreditorių keliamus reikalavimus.

Jei jūsų asmeninė kredito istorija yra teigiama, jūs neturite labai daug finansinių įsipareigojimų ir jūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Tos pakankamos, tuomet jūsų galimybės gauti paskolą yra kur kas didesnės.

kredito istorija

Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija

Tačiau vėlgi, nepamirškite, kad kiekvieni kreditoriai atsižvelgia ne tik į bazines taisykles. Jos yra numatytos vartotojų mokumo vertinimo įstatyme, tačiau ir į savo vidinę tvarką. Tai reiškia, kad paskolų suteikimo tvarka ir vartotojų mokumo vertinimas yra labai griežti procesai.

Kai kurie yra paremti labai aiškiomis taisyklėmis. Kaip bebūtų, jei jūsų kredito istorija yra puiki ir jūs nuspręsite kreiptis į kreditorius, būtinai pasirinkite patį palankiausią paskolos variantą.

Kurioms ir kada yra taikomos žemiausios palūkanos ir pats optimaliausias paskolos grąžinimo terminas. Žinoma, kreditoriai taiko ir įvairius papildomus administracinius mokesčius. Todėl iš anksto pasidomėkite, kokios yra jų sąlygos ir papildomi mokesčiai.

Svarbiausia, kad jūsų pasirinkta paskola nebūtų pernelyg brangi ir atitiktų jūsų numatytus tikslus. Tuo tarpu, jei paskolos paraiška bus patvirtinta ir jums bus suteikta norimo dydžio paskola. Skirkite visas savo pastangas, kad paskolą grąžintumėte laiku ir nepažeisdami paskolos sutarties sąlygų. Tai užtikrintų, kad jūsų asmeninė kredito istorija ir toliau išliktų teigiama.

One thought on “Kredito istorija

 1. juoza

  17 balandžio, 2022 at 1:17pm

  sveiki reikalinga400€ paskola 3men… turiu pradelstu kolu

 2. KRISTINA

  8 rugsėjo, 2022 at 1:46am

  Sveiki,reikalinga 4000 suma refinansavimui.

 3. Julia

  27 spalio, 2022 at 2:17pm

  Reikalinga paskola 5000€

 4. Rolandas

  7 lapkričio, 2022 at 11:55am

  Reikia paskolos 1000 eur. Esu dirbantis pasiskolinti noriu grynais.

 5. Justina

  1 sausio, 2023 at 3:13pm

  Sveiki reikalinga 500€ paskola atsirado nenumatytu islaidu galečiau grazinti per 24 mėnesius, atsiradus daugiau pajamu gakėčiau gemrazinti iskarto viska

 6. Laura

  13 vasario, 2023 at 12:50pm

  Sveiki. Reikalinga 1500€ paskola metam laiko .

Jūsų el. paštas nebus viešai rodomas. Vardas ir el. paštas yra reikalingas