Kredito skaičiuoklė

Prieš kreipdamiesi dėl kredito jūs norite sužinoti, kaip pabrangs jums aktualaus dydžio kreditas? Galite išvengti pernelyg didelių išlaidų ir siekiate pasinaudoti pačiu pigiausiu kreditu? Tokiu atveju jums galėtų praversti internetinė kredito skaičiuoklė.

Jos įprastai yra pateikiama bene kiekvienų kreditorių internetiniame tinklalapyje. Be abejo, tokia kredito skaičiuoklė vartotojams pateikia tik preliminarius skaičius.

Tai reiškia, kad tikslią informaciją jūs sužinosite tik tuomet, kai kreipsitės į kreditorius. Dėl šios priežasties visuomet rekomenduojama pirmiausia pateikti savo paraišką pasirinktoje kredito bendrovėje.

Be to, tai galite padaryti ir tuo pačiu metu kreipdamiesi į skirtingus kreditorius – juk tuomet galėtumėte sulaukti ne vieno skirtingo pasiūlymo, galiausiai pasirenkant jums tinkamiausią paskolos variantą.

Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad skirtingos paskolų rūšys pasižymi ir skirtingomis sąlygomis. Kaip žinia, jūs galite kreiptis dėl trumpalaikių arba ilgalaikių paskolų. Kokią paskolos rūšį jūs norėsite pasirinkti, labai tiesiogiai priklausys ir nuo jūsų numatyto pagrindinio tikslo.

Įprastai žmonės, kurie nori įsigyti mažesnės vertės pirkinį ar tiesiog padengti nedideles savo pragyvenimo išlaidas, būna linkę pasirinkti trumpalaikes paskolas. Tu tarpu tie žmonės, kurie galvoja apie brangesnius pirkinius ar paslaugas, ieško ilgalaikių paskolų.

Vartojimo kredito skaičiuoklė

Trumpalaikės vartojimo kredito skaičiuoklė pasižymi trumpesniu grąžinimo terminu ir aukštesnėmis palūkanomis. Tuo tarpu ilgalaikėms paskoloms yra taikomos žemesnės palūkanos ir siūlomas ilgesnis grąžinimo terminas.

kredito skaiciuokle
vartojimo kredito skaičiuoklė

Be abejo, galima pasinaudoti ir trumpalaikėmis paskolomis, kurioms apskritai nėra taikomos jokios palūkanos, tačiau tokie pasiūlymai yra vienkartiniai ir taikomi anaiptol ne kiekvienoje kredito bendrovėje. Be to, tokie variantai yra galimi tik tuomet, jei paskola yra grąžinama laiku ir nepažeidžiant paskolos sutarties sąlygų.

Taigi, jei jūs įvertinsite tai, ką pateikia kredito skaičiuoklė ir taip pat atidžiai įvertinsite skirtingų kreditorių taikomas paskolų sąlygas. Jums turėtų būti paprasčiau apsispręsti, į kurią kredito bendrovę jums vertėtų kreiptis.

Suprantama, kad tokį sprendimą jūs turite atlikti apgalvotai ir neskubėdami – atsižvelgdami į daugybę skirtingų svarbių veiksnių. Jei to nepamiršite, tuomet papildomi finansiniai įsipareigojimai jums tikrai neturėtų sukelti sunkumų.

One thought on “Kredito skaičiuoklė

 1. Gabrielius

  26 lapkričio, 2020 at 8:49pm

  Laba diena. reikalinga paskola 1500€. ar galeciau ja gauti? aciu lauksiu atsakymo

 2. Valentina

  2 sausio, 2023 at 2:28pm

  Kur galeciau kreiptis del paskolos 300eu? Sio metu esu motinistes atostogose

 3. Vaidas

  18 kovo, 2023 at 1:52am

  reikia skubiai pinigu 1000euru ar galetumete paskolinti

Jūsų el. paštas nebus viešai rodomas. Vardas ir el. paštas yra reikalingas