Paskolos sutartis

Kiekviena paskolos sutartis yra labai skirtinga. Tai priklauso nuo skirtingų kreditorių, individualios dėl paskolos besikreipusio asmens finansinės situacijos, pasirinktos paskolos rūšies.

Pavyzdžiui:
 • Ilgalaikiai kreditai.
 • Trumpalaikės paskolos.
 • Paskolos dydžio ir kitų individualių veiksnių.

Todėl jei jūs planuojate dėl paskolos kreiptis į kreditorius, labai svarbu, kad paskolos sutartis būtų tinkamai įvertinta ir išanalizuota.

Negalima manyti, kad visų svarbiausia sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo, o tai, kas bus parašyta paskolos sutartyje, yra visiškai neaktualu. Be to, nereikėtų vadovautis ir požiūriu, jog jūs bet kuriuo atveju nesate patyrę šioje srityje. Todėl jums nėra prasmės gilintis į paskolos sutarties sąlygas. Kuo daugiau dėmesio ir laiko jūs skirsite šių svarbių klausimų. Sprendimui, tuo jums bus lengviau pasirinkti būtent tą paskolos pasiūlymą, kuris pasižymi pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Be abejo, bandant suprasti ar paskolos sutarties sąlygos yra palankios ir jums priimtinos, reikėtų atsižvelgti į paskolai taikomą metinę palūkanų normą, paskolos grąžinimo terminą, administracinius mokesčius ir kitas papildomas sąlygas. Pavyzdžiui, jei jūs numanote, kad jums suteiktą paskolą kreditoriams galėsite grąžinti anksčiau. Paskolos sutartyje nurodyto termino, pasirinkite tuos kreditorius, kurie netaiko jokio papildomo mokesčio už išankstinį paskolos grąžinimą.

paskolos sutartis

Paskolos sutartis šablonas

Be to, vertindami jums pateiktos paskolos sutarties sąlygas jūs visuomet turėtumėte atsižvelgti ir į savo tikrąją asmeninę finansinę situaciją. Turėdami paskolos sutartis sąlygas turite būti tikri, kad paskolą galėsite grąžinti laiku. Jums ji nesudarys jokių papildomų problemų.

Tai reiškia, kad privalu atsižvelgti į mėnesinę paskolos grąžinimo sumą, kuri visuomet yra nurodyta kiekvienoje paskolos sutartyje. Kai žinosite, kiek turėsite savo pasirinktiems kreditoriams grąžinti kiekvieną mėnesį, jums turėtų būti lengviau nuspręsti, kuris paskolos pasiūlymas jums yra pats efektyviausias ir tinkamiausias.

Taip pat nepamirškite, kad paskolos visuomet buvo ir yra labai rimti finansiniai įsipareigojimai. Jei paskola jums bus suteikta, jūs privalote paskolos grąžinimą paversti savo pagrindiniu prioritetu. Tai užtikrins, kad nepažeisite paskolos sutarties sąlygų. Paskolą grąžinsite be jokių papildomų sunkumų, kurie priešingu atveju galėtų kilti, jei jūs vadovautumėtės neteisingu požiūriu.

Paskolos sutartis pavyzdys parsisiųsti čia: paskolos sutartis šablonas. Tai gali būti ir paskolos sutartis tarp fiziniu asmenu sutartis forma. Paskolos sutartimi paskolos davėjas perduoda paskolos gavėjui nuosavybės pinigus pagal šalių suderintą grafiką.

One thought on “Paskolos sutartis

 1. Ernestas

  May 2, 2020 at 2:51pm

  Laba diena,ar galima butu gaut paskola 1200euru dirbu pagal darbo sutarti.

  Permalink  ⋅ Reply
 2. Mantas

  June 9, 2020 at 3:03pm

  Sveiki , reikalinga skubiai 350eu paskola

  Permalink  ⋅ Reply
 3. Romas

  July 1, 2020 at 5:22pm

  Noreciau pasiskolinti

  Permalink  ⋅ Reply
 4. Jonas

  July 9, 2020 at 11:05am

  Reikalinga paskola 2000 euru siulyti visus variantus

  Permalink  ⋅ Reply
  • Ligita

   June 14, 2022 at 1:31pm

   Sveiki prireikė 200€ gražinimo terminas 6mėn.

 5. Romualdas

  September 3, 2020 at 9:51am

  Sveiki ! reiketu paskolos vartojimui 10000

  Permalink  ⋅ Reply
 6. Eglė

  September 30, 2020 at 12:51pm

  Sveiki norėčiau pasiskolinti 600euru nes šiuo metu man labai reikia

  Permalink  ⋅ Reply
 7. Loreta

  November 25, 2020 at 8:19pm

  Reikalinga paskola 400€ 25 mėn gaunu šalpos neįgalumo pencija išmoka iš užimtumo tarnybos

  Permalink  ⋅ Reply
 8. Ara

  December 9, 2020 at 9:17pm

  Sveiki. Noreciau sujunkti kelias paskolas. Bet man virsyja 40% algos. Labai reikia pagalbos. Del susiklosčiusiu aplinkybiu gelbejant namus turejau imtis paskola. As moku paskolas, tiesiog nebelieka pinigeliu jau net ant maisto. Aciu

  Permalink  ⋅ Reply
 9. Vitalijus

  December 20, 2020 at 5:30pm

  Skubiai reiktu 500e paskolos grazinciau per 4 ar 5 men

  Permalink  ⋅ Reply
 10. Svetlana

  January 16, 2021 at 7:52pm

  Skubei reikia paskolos 1000eur paskoloms padengti galiu pasirasit vekseli

  Permalink  ⋅ Reply

Jūsų el. paštas nebus viešai rodomas. Vardas ir el. paštas yra reikalingas